ÜrünlerimizÜrünlerimiz

Savunma Sanayi Makaraları

topraklama kablosu makarasiSavunma Sanayi çalışmalarına uygun standartlarda üretilen makaralarımız; Yerli Silah ve Makina üretimi gerçekleştiren kurulumlarla gerçekleştirilen ortak çalışmalarda kullanılmak amacıyla dizayn edilmiştir. Önemli bir ithalat girdisini ülkemiz kaynaklarına geri kazandırmıştır.  

Savunma Sanayii için Dünya standartlarına özel üretilen makaralarımız; başta füze rampları olmak üzere birçok yerli silah üzerinde kullanılmaya başlanılmıştır. Füze kontrol kumandalarının kabloları ve güç kaynaklarının kablolarını güvenle tek bir yerden kontrol etmek üzere üretilmiştir.

Ayrıca Makaralarımız; Askeri Uçak Üretim Sanayi, Yerli Gemi Sanayii, Tanker ve Askeri Uçaklarda da kullanılmaktadır.

Füze, Rampa ve önemli savaş makinalarının; iletişim ve elektriksel dengesizliklerini ortadan kaldırırken; kablo sarma, uzatma gibi zorlukları giderirler. Saha ekiplerinin yerleşme, toplanma ve nakil sürelerini hızlandırırlar. Cihazları ve makineleri kullanan  Personellerin daha güvenli bir çalışma ortama sahip olmalarını sağlamak için görev almaktadırlar. Makaralarımız her koşulda çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Makara serilerimiz sağlam gövde yapısı ve özel kablo sistemiyle iş sürekliliğinizi güvence altına alır, maddi ve manevi kayıplarınızın önüne geçerler. Her türlü çalışma alanına konumlandırılabilirler.

 Askeri tesislerde ve zorlu arazi şartlarında güvenle kullanılmaktadır.

 

Soru Sor

Fiyat Talebi Formu

Formu doldurup gönderdikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz teşekür ederiz

 
#
Tamam