welcome

TEKNOTES

2001 yılında Teknotes Firması kurulmuş ve Akaryakıt istasyonlarında kullanılmak üzere tamamı yerli hava saati, endüstriyel makara (tambur), azot jeneratörü üretimi de başlamış olup,proje ve faaliyetlerini her geçen gün daha da arttırarak yoluna devam etmektedir.

Günümüzde Teknotes firması; yenilikçi yapısıyla geleceğe dönük Ar-Ge çalışmaları yürütmektedir. Bu amaçla standart üretimin yansıra Projeye özel, işe özel ve müşteriye imalatlar gerçekleştirmektedir.

HİZMETLERİMİZ

TÜM HİZMETLERİMİZ

Laboratuvar ve Test Cihazları

Helyum Gaz Gözeneklilik Ölçüm , Gaz Geçirgenlik Ölçüm Cihazı, Sıvı Geçirgenlik Ölçüm Cihazları üretimi gerçekleştirmekteyiz.

CASHCO (ABD)

Temsilciliğini üstlendiğimiz Tank Üstü Ekipmanları, Örtüleme Sistemleri, Basınç Regülatörleri, Kontrol Vanaları üreten Cashco firmasının Satış, Proje Uygulaması ve Satış Sonrası Hizmetlerini veriyoruz.

Endüstriyel Makara

Endüstride tüm sektörlerde sıklıkla talep edilen çelik tamburlar, Türkiye piyasasına yeni girmekte olup henüz tam olarak kelime karşılığı oturmamıştır, zaman zaman Makara, çıkrık, hortum sarma, yaylı makara, yaylı tambur, hose reel, cable reel... gibi isimlerle anılmaktadır. Her türlü gaz, sıvı akışkan hortumları ve enerji, sinyal, görüntü kabloları için üretilmektedirler. Askeri amaçlı, havacılık ve denizcilikte kullanıma uygundurlar.

En ince ayrıntısına kadar, yüksek kalite malzemeden üretilen makaralarımız her sektörün en zahmetli şartlarına dayanacak standartlarda üretilmektedir. Tamburlarımız faaliyetinizin verimini ve üretkenliğini artırırken iş yerinin güvenliğini sağlar. Özel tasarımları sayesinde bakımları zahmetsiz bir şekilde yapılabilir. Teknotes olarak 3000’den fazla çeşit kablo ve hortum makaralarıyla size talebinizin tam karşılığını sunuyoruz.

Endüstriyel Makaraların başlıca özellikleri;

  • Askeri ve sivil alanlarda kullanıma uygun,
  • Hidrolik, pnömatik, elektrikli hortum ve kablo sarma,
  • Kaynak cihazları, oksijen-asetilen, argon, LPG kaynak hortumları,
  • Kimyasal aktarımı, süt, krema, içme suyu gibi gıda hortumları için,
  • Yıkama ve sterilizasyon,
  • Basınçlı hava,
  • Yakıt ve yağlama,
  • Enerji, data, sinyal, görüntü gibi iletişim kabloları için.

Referanslarımız

Firmamız Ar-Ge ve Ür-Ge Merkezli kuruluş alması sebebi ile İmalatımızda sürekli devam eden iyileştirmelerin yanı sıra yeni ürünleri de ürün portföyüne eklemektedir.

TEKNOTES Marka Makaralarımız yurt içi ve yurt dışı pazarda kendini kanıtlamıştır.

Aselsan Elektronik San Ve Tic A.Ş.
Aselsan Elektronik San Ve Tic A.Ş.
Tusaş- Türk Havacılık Ve Uzay San A.Ş.
Tusaş- Türk Havacılık Ve Uzay San A.Ş.
Baykar Makina San Ve Tic A.Ş.
Baykar Makina San Ve Tic A.Ş.
Vestel Savunma Sanayi A.Ş.
Vestel Savunma Sanayi A.Ş.
Ford Otosan Otomotiv San Tic A.Ş.
Ford Otosan Otomotiv San Tic A.Ş.
Sütaş Süt Ürünleri A.Ş.
Sütaş Süt Ürünleri A.Ş.