ÜrünlerimizÜrünlerimiz

Hortum Makaraları

Teknotes Endüstriyel Hortum Makaraları besleme hattına bağlantısı yapılan hortumdan tambur üzerine sarılı hortuma, mil-mafsal düzenekleriyle sızdırmazlığını sağlayacak biçimde aktarımını yapan, besleme hortumunun sabit kalmasını sağlayan sistemlerdir. Mil-mafsal düzenekleri tamamen paslanmaz malzemeden üretilmiştir ve basınç ve tuz testlerinden geçer not almıştır.

Hortum toplama tamburlarımızın hem iç aksamları hem de tasarımları uluslararası rakipleriyle aynı seviyede olup yerli üretimlerin de en kaliteli ürünleridir.

Sadece Türkiye pazarına değil yurt dışına da sunduğumuz eşsiz ürünler ve satış sonrası hizmetlerle en iyi olma misyonumuzu devam ettiriyor, yaptığımız AR-GE çalışmalarıyla da size daha iyi hizmet sunma konusunda kendimizi devamlı geliştiriyoruz.

Hortum makaraları; hava, argon, oksijen-asetilen, süt, su, kimyasal sıvılar, hidrolik yağ, gres yağı, asitler, akaryakıt, LPG gibi akışkanların besleme hattında bağlantısı yapılan hortumdan, tambur üzerine sarılı hortuma, mil-mafsal düzenekleriyle sızdırmazlığını sağlayacak biçimde aktarımını yapan, besleme hortumunun sabit kalmasını sağlayan sistemlerdir.

 
#
Tamam